ČeskyEnglish

Přihlášení pro členyNávod k obsluze Tisk Email

Přívěsný vozík "REBEL"

Přívěsné vozíky "REBEL" jsou určeny výhradně pro připojení k motocyklům o hmotnosti do 400kg. Povolená hmotnost nákladu činí 25kg.

navod-k-obsluze-01Před každým připojením vozíku za motocykl je nutno promazat vodící čep přípojného zařízení (křížového kloubu) tuhým mazivem.Po zasunutí přípojného čepu a jeho zajištění maticí, zajistěte čep proti vysunutí ještě dodávanou závlačkou.

Při každém připojení vozíku a jeho el.zásuvky je nutno zkontrolovat správnou funkci světel a blinkrů. Po odpojení vozíku je nutno obě strany el. zástrčky opatřit dodávanou krytkou proti jejímu poškození.

Před každou jízdou zkontrolujte zda je víko nákladního prostoru řádně zabezpečeno zámkem proti samovolnému otevření.

Vozík je vybaven pneumatikou o rozměru 120/70/12. Předepsaný tlak v pneumatice je 200 kpa. Přívěsný vozík je dále vybaven tlumičem pérování s možností regulace odskoku.Nastavení odskoku tlumiče se provádí přímo na tlumiči červenou páčkou dle znázorněného schématu. Základní nastavení od výrobce odpovídá zátěži cca 10 až 15 kg. Využitelný objem zavazadlového prostoru je cca 100 litrů.

Prohlášení

Tento výrobek je shodný s typem schváleným ministerstvem dopravy a spojů ČR pod číslem schválení 7 105.

Upozornění

Přívěsný vozík "REBEL" je vyráběn pro maximální hmotnost nákladu 25kg.

Maximální povolená rychlost motocyklu s přívěsným vozíkem
"REBEL" je 100 km/hod.

 

 

Výstava Motocykl 2009

Tak máme za sebou první velkou výstavu. Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a podpořit na náš stánek v malé sportovní hale.

Mile nás překvapil zájem o našeho REBELA. Bylo velmi příjemné........

Celý článek zde.