ČeskyEnglish

Users loginvýstava Motocykl 2009 Print E-mail

 

Tak máme za sebou první velkou výstavu. Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a podpořit na náš stánek v malé sportovní hale. Mile nás překvapil zájem o našeho REBELA. Bylo velmi příjemné poslouchat slova obdivu a chvály.

Co nás ale určitě nepotěšilo, byl přístup pořadatele tj. INCHEBY k nám vystavovatelům umístěným v malé sportovní hale. Špatné označení našeho pavilonu poznamenalo účast návštěvníků. Na četné urgence valné většiny vystavovatelů v této hale, došlo k částečné, avšak naprosto nedostatečné nápravě až třetí den konání výstavy. Je opravdu zvláštní, jak můžete za stejné peníze (jako platili vystavovatelé v hlavní budově) dostat nesrovnatelně horší podmínky. Byla to pro nás zkušenost, kterou si asi musí projít každá začínající firma. Z tohoto pohledu je určitě dobře, že se uvažuje o přesunutí výstavy na jiné výstaviště. Doufejme, že příští organizátor vytvoří stejné podmínky pro všechny vystavovatele a ne jen pro pár vyvolených.

Našim příznivcům a případným zájemcům můžeme s radostí sdělit, že o nás projevili zájem téměř všechna motoristická media zúčastněná na výstavě. S některými jsme už domluvili redakční testy našeho REBELA. Průběžně vás budeme informovat, ve kterém mediu a kdy budou testy vycházet. Protože už nám klepe nová sezona nezadržitelně na dveře, přejeme vám spoustu krásných kilometrů ať už s naším REBELEM nebo bez něj.

Více fotografií z výstavy najdete ve složce fotogalerie.

 

Napsali o nás

Rebel aneb Když je málo místa, ČMN, 8. 1. 2009

Nový jednostopý vozík se zrodil v České republice. Po legendárních Pavech jsou tu Rebelové. Nedostatek zavazadlového prostoru na motocyklu řeší pravděpodobně každý motorkář, který se nespokojí pouze s jednodenními výlety s minimem bagáže...

Celý článek zde.